У календарі ISU можуть з‘явитися турніри з українською «пропискою»

Українська федерація фігурного катання на ковзанах відправила до Міжнародної спілки ковзанярів (ISU) заявку про внесення до календаря організації на сезон 2020/2021 трьох нових турнірів - LuMi Dance Trophy, Autumn Talents Cup Ukraine та Spring Talents Cup Ukraine.
Відповідне рішення було затверджено на засіданні Президії УФФК.

 LuMi Dance Trophy UKR Logo c4d86

Один з означених міжнародних турнірів - LuMi Dance Trophy
зі спортивних танців на льоду успішно дебютував в середині лютого в Одесі. Змагання присвячені пам’яті відомого фахівця ISU Людмили Михайловської, яка зробила великий внесок у розвиток фігурного катання в Україні та світі. В перших стартах меморіалу взяли 17 танцювальних дуетів різних вікових категорій з трьох країн. Спортсмени, тренери та судді відзначили високий організаційний рівень турніру, який проводився в одеському Палаці спорту і став помітною спортивною подією.

 Емблема 2 cb68e

Натомість турнір Spring Talents Cup Ukraine лише розпочинає свій змагальний шлях – його дебют відбудеться 26-28 березня 2020 року на сучасній льодовій арені «Термінал» в м. Бровари Київської області. Організатори міжнародних стартів – Федерація фігурного катання на ковзанах м.Києва та дитячо-юнацька спортивна школа «Лідер». Змагання пройдуть у чоловічому та жіночому одиночному катанні, парному катанні на спортивних танцях на льоду у різних вікових групах.

 

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.

ідеї для бізнесу, бізнес проекти