ЮЧС-2016: Анастасія Гожва не потрапила до фіналу

15-річна українська фігуристка Анастасія Гожва не змогла подолати кваліфікаційний бар`єр на чемпіонаті світу серед юніорів,який триває у Тайбеї. У змаганнях одиночниць,котрі виступали сьогодні з короткою програмою,вона фінішувала 26-ою з результатом 44,21 балів. Це не дало можливості спортсменці продовжити боротьбу у довільній програмі.

Загалом наша фігуристка показала непоганий прокат короткої програми. Серед прикрих моментів – зірваний виїзд з потрійного ріттбергера та зазначений у протоколі недокрут фліпа у каскаді.

«Настя каталася у цілому добре. Жаль,що вона припустилася помилки під час виїзду з ріттбергера. Проте важко зрозуміти,чому у нашої спортсменки вгледіли недокрут – нам здалося,що каскад був чистим та легким. Прикро,адже саме це й не дозволило їй потрапити до фіналу», - прокоментувала з місця події виступ Гожви український тренер Галина Чурілова.

Вона також зауважила,що Анастасії зараз непросто,зокрема,тому,що вона швидко росте. Водночас,заявила Галина Чурілова, на льоду «Тайбей арени» фігуристка виглядала «яскраво і вільно».

Імена чемпіонки та призерів ЧС в одиночному катанні дівчат ми дізнаємося завтра. Поки що список претенденток очолює переможниця фіналу юніорського Гран прі росіянка Аліна Загітова,яка відзначилася сьогодні бездоганним виконанням, передусім,каскаду потрійний лутц+потрійний тулуп, а також потрійного ріттбергера. Її технічна оцінка за коротку програму – 41,41,а загальна – 70,58.

На 2,23 бали відстає від лідера чемпіонка світу серед юніорів-2016 японка Марін Хонда,котра у нинішньому сезоні демонструє не найкращу форму. На третьому місці – ще одна представниця Японії Каорі Сакамото – 67,78.

Завтра,18 березня, змагальну частину чемпіонату буде завершено. На лід вийдуть з довільними програмами спочатку танцюристи,слідом за ними – дівчата. Нагадаємо,що серед учасників фіналу – український танцювальний дует Дар`я Попова/Володимир Бєліков з Харкова,який успішно виступив у короткій програмі,посівши 11-е місце. Тренує цих талановитих фігуристів Галина Чурілова. «Моїх учнів очікує нелегка боротьба і я маю надію,що вони вистоять», - сказала тренер.

B80W7193

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.