• Головна
  • Новини
  • Новини федерації
  • Третій етап Гран прі юніорів: після короткої програми Анастасія Архіпова – дев’ята, Анастасія Смірнова/Артем Даренський - восьмі

Третій етап Гран прі юніорів: після короткої програми Анастасія Архіпова – дев’ята, Анастасія Смірнова/Артем Даренський - восьмі

13-річна українська фігуристка Анастасія Архіпова перебуває на дев’ятому місці після виконання короткої програми у турнірі юніорської серії Гран прі, який триває у Ризі.

За прокат своєї програми (Aranjuez by Joaquin Rodrigo performed by Ikuko Kawai) українка отримала 53,54 бали – 29,66 за техніку та 24,88 за компоненти. Один бал судді зняли з фігуристки через її падіння на початку програми.

Варто зазначити,що у нинішньому сезоні Анастасія Архіпова,яку наразі тренує Марина Амірханова, дебютує у категорії «юніори» і старт у Ризі – перший для неї у новій якості.

Перед довільною програмою, з якою фігуристки вийдуть на лід 8 вересня, лідирує росіянка Дар’я Паненкова – 66,65 бали. Загалом у змаганнях беруть участь 35 спортсменок.

Вперше виступає в юніорській серії Гран прі також спортивна пара з Дніпра Анастасія Смірнова/Артем Даренський. Після короткої програми учні Лілії Батутіної посідають восьме місце з результатом 44,25. А першу позицію поки що утримують Олександра Бойкова/Дмітрій Козловський – 56,12.

Сьогодні пізно увечері на лід вийдуть з короткою програмою юніори. В українського фігуриста Івана Павлова (тренер Марина Амірханова)останній, 26-й стартовий номер.

У спортивних танцях на льоду Україну презентують Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров – учні Марії Тумановської-Чайки. Танцювальні дуети стартують 8 вересня.

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.