Третій етап юніорського Гран прі: Павлов – п'ятий, Архіпова - сьома

18-річний український фігурист Іван Павлов посів п'яте місце на третьому етапі юніорської серії Гран прі у Ризі.

 

AG8I0671Учень Марини Амірханової був кращим у короткій програмі(67,17 балів),але йому не вдалося розвинути свій успіх у довільній. Ряд помилок,зокрема,у стрибковій частині,завадили йому зберегти лідируючі позиції.За виконання своєї композиції на музику з кінофільму «Кривавий діамант» він отримав 114,46 балів(55,60 за техніку та 58,86 за компоненти).Таким чином,загальна сума склала 181,63 балів.

Переможцем третього етапу юніорського Гран прі серед юнаків став японський спортсмен Міцукі Сумото,який пермістився з четвертого місця на перше – 203,51.

В одиночному катанні дівчат українська фігуристка Анастасія Архіпова завершила змагання на сьомій позиції.

Анастасия Архипова

Отримавши в сумі 158,61 балів, 13-річна спортсменка піднялася на дві сходинки вище – після короткої програми вона посідала дев’яте місце.

Прокат довільної (Hana's Eyes performed by Maksim Mrvica)судді оцінили у 105,07 балів,поставивши Анастасії Архіповій 53,93 балів за техніку елементів та 51,14 – за компоненти.

Нагадаємо,що юна фігуристка вперше виступала у міжнародних юніорських змаганнях. Фахівці вважають дебют цілком успішним – учениця Марина Амірханової залишила позаду себе 28 учасниць і порадувала впевненим катанням,якісним виконанням елементів та продемонструвала чималий потенціал.

Сьогодні увечері стануть відомі переможці та призери третього етапу юніорського Гран прі у спортивних танцях на льоду. Від України старують Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.