Танцювальний дует Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров – шостий на етапі Гран прі

Танцювальна пара Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров посіла шосте місце на турнірі третього етапу юніорської серії Гран прі,що завершився у Ризі. Сумарний результат,показаний українськими фігуристами, становить 119,12 бали.

GH6C4557 1

Після короткої програми(ча-ча,румба,самба) українці також були шостими,а у довільній посіли п’яте місце – 70,26 . Технічну та презентаційну частини судді оцінили відповідно у 33,23 та 37,03 бали. Новий довільний танець українського дуету викликав чимало позитивних емоцій як у фахівців,так і глядачів. Марія та Кіріл представили цікаву та оригінальну роботу свого тренера і хореографа Марії Тумановської-Чайки - кавер відомої пісні Леонарда Коена Hallelujah,виконаний акапелла,без жодного інструмента. Вони показали досить чистий прокат танцю,впоравшись загалом з ключовими елементами.

Перед стартами у Ризі фігуристи заявили нашому сайту,що,готуючись до сезону, багато працювали над обома програмами і сподіваються на хороший результат.

Нагадаємо,що цю талановиту пару очікує ще один старт на юніорському Гран прі – 11-14 жовтня в Італії.

Результати виступів решти українських фігуристів на третьому етапі юніорської серії Гран прі такі: Юнаки. 5.Іван Павлов – 181,63 балів. Дівчата. 7.Анастасія Архіпова - 158,61. Спортивні пари. 9.Анастасія Смірнова/Артем Даренський – 118,00.

Наступний етап відбудеться у Мінську 20-24 вересня. Україну презентуватимуть в одиночному катанні Ян Ткаліч та Софія Нестерова, у парному катанні Анастасія Смірнова/Артем Даренський,у спортивних танцях на льоду Дар’я Попова/Володимир Бєліков.

Коментарі  

+14 #1 Ольга Иванова (Локація: UA, Kyiv City, Kiev) 10.09.2017, 12:24
Замечательная пара, очень красивая. И катание очень хорошее. Скольжение мягкое. Ребята очень грациозные, эмоциональные. Если бы не ошибка на твизлах, были бы выше. Но это только первый старт. Все будет хорошо.
Скарга

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.