Харків’яни показали клас на Volvo Open Cup !

Українська танцювальна пара Дар’я Попова/Володимир Бєліков посіла друге місце на міжнародному турнірі Volvo Open Cup, який завершився у Ризі. Учні харківського тренера Галини Чурілової показали за підсумками двох програм свій найкращий результат у сезоні - 145.12 балів.

Українці успішно виступили з коротким танцем (58.04),поступившись лише перспективному німецькому дуету Катаріні Мюллер та Тіму Діку. Таке ж якісне катання вони продемонстрували й у довільній програмі. Їхній танець на музику з кінофільму «Одного разу в Мексиці» судді оцінили досить високо – 87.08 балів,поставивши фігуристам 46.40 балів за технічне виконання та 40.68 – за компоненти.

Перемогли у турнірі Катаріна Мюллер/Тім Дік – 152.96 балів. Третіми стали угорці Анна Яновська/Адам Лукач – 144.34.

Нагадаємо, у цьому сезоні Дар’я Попова та Володимир Бєліков взяли участь у двох етапах юніорської серії Гран прі. У турнірі Baltic Cup вони посіли п’яте місце, а у турнірі Minsk Arena Cup були шостими.Турнір у Ризі став для них першим стартом на «дорослому» рівні,на якому талановиті фігуристи зуміли не лише показати рекордні для себе бали,але й набрати техмінімум,необхідний для участі у чемпіонаті світу.

У змаганнях танцювальних дуетів на Volvo Open Cup Україна була представлена також у категоріях середнього та молодшого віку. Найбільше відзначилися наймолодші фігуристи,харків’яни Поліна Вашкевич/Давид Нгуєн,які перемогли у категорії Basic Novice з результатом 62.19 балів.

Юні танцюристи,які виступали у категорії Advance Novice, показали наступні результати:

8.Єлизавета Крапіва/Андрій Капран – 67.32

9.Анна Чернявська/Володимир Горовій – 66.87

14.Анастасія Саммел/Микита Погорєлов – 56.98

Коментарі  

+4 #1 Юрий (Локація: UA, Kharkivs'ka Oblast', Osnova) 14.11.2017, 07:51
молодцы ребята ! Так ворваться во взрослое катание!!!!!! Успехов!!!!!
Скарга

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.