Назарова/Нікітін – шості на етапі Гран прі

Українські танцюристи Олександра Назарова та Максим Нікітін на шостому місці завершили свій виступ у «дорослій» серії Гран прі з фігурного катання. Вони взяли участь у змаганнях четвертого етапу,яким був турнір «NHK Trophy 2017» в японському місті Осака, і показали загальний результат – 160.88 балів. Це особистий рекорд учнів американського тренера Ігоря Шпільбанда.

Також рекордні для себе бали дует набрав у довільній програмі, де посів шосте місце,суттєво покращивши усі свої показники. Успішний прокат довільного танцю дозволив українцям отримати досить високі оцінки й обійти, зокрема, такі сильні дуети як французи Марі-Жад Лорйо/Ромен Ле Гак  та британці Пенні Кумс/Ніколас Бакленд.

Судді оцінили «Піратів Карібського моря» Назарової/Нікітіна у 97.55 балів, а складові оцінки були такими: 49.26 за техніку та 48.29 за компоненти. Причому, спортсмени з Данії Лоуренс Фурньє Бодрі/Ніколай Соренсен,які випередили українську пару,програли їй у компонентах.

Нагадаємо,після короткої програми наші фігуристи були сьомими.

Передбачувану перемогу відзначали і на цьому етапі Гран прі  олімпійські чемпіони-2010 Тесса Віртью та Скотт Мойр з Канади. Загальна сума балів,набраних ними за підсумками двох програм,становить 198.64. Високі оцінки канадці отримали й за прокат довільного танцю – 117.72. Друге та третє місця зберегли за собою відповідно Медісон Хаббелл/Захарі Донохью(США) – 188.35  та Анна Каппелліні/Лука Ланотте (Італія) – 186.56.

Четвертий етап серії Гран прі був єдиним за участю українських спортсменів. Далі боротьба триватиме на етапах у Греноблі(Франція) та Лейк-Плесіді (США),після чого у грудні в  японській Нагої по шість кращих фігуристів/пар розіграють у чотирьох дисциплінах «Великий приз».

Коментарі  

+1 #4 Гость (Локація: UA, Kyyivs'ka Oblast', Vigurovshchino) 14.11.2017, 13:59
Цитую Юрий:
Skating.com.ua не являетя основрым сайтом фигурного катания.

Если он не является основным, то почему он был более информационный, чем этот сайт. например, нас интересует информация о соревнованиях в Харькове, которые согласно календарю состоятся через две недели. Где узнать эту информацию? Регламент, реквизиты, расписание, списки участников и т.д. Или будет, как в Полтаве? После соревнований протоколы выложите и все. Если так, то этого очень и очень мало в информационном поле.
Скарга
-2 #3 Юрий (Локація: UA, Kharkivs'ka Oblast', Osnova) 14.11.2017, 07:48
Skating.com.ua не являетя основрым сайтом фигурного катания.А что касается протоколов то они вывешены. Имейте терпение т.к. после окончания соревнованих протоколы надо сформировать. Трансляция и он-лайн результаты зависят только от качества интернета на месте проведения соревнований. И если нет прансляии и он-лайн результатов - значит плохой интернет. Так на соревнованиях в киеве так же проблемы на Шалет с интернетом. Интернет не зависит от федерации или от комп.бригаты.
Скарга
+2 #2 Гость (Локація: UA, Kyyivs'ka Oblast', Vigurovshchino) 13.11.2017, 11:53
Протоколы уже появились. И на том спасибо.
Скарга
+1 #1 Гость (Локація: UA, Kyyivs'ka Oblast', Vigurovshchino) 13.11.2017, 11:46
Почему не работает основной сайт фигурного катания Skating.com.ua? 11.11.17 В Полтаве прошли соревнования по фигурному катанию среди любителей, которые есть у вас в календаре, но нет ни протоколов ни списков, и трансляции тоже не было. Назарова-Никитин это конечно, хорошо, но и про остальных людей, которые занимаются фигурным катанием в Украине забывать не стоит.
Скарга

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.