Іван Шмуратко лідирує на турнірі у Будапешті

 

Український фігурист Іван Шмуратко захопив лідерство у змаганнях одиночників-юніорів на традиційному міжнародному турнірі Santa Claus Cup, що триває в Будапешті.

Після виконання короткої програми 15-річний учень Марини Амірханової набрав 60.49 балів  і очолив групу лідерів, до якої увійшли Деніс Гурджи з Німеччини – 55.70 та Даніель Мражек з Чехії – 48.98.

Іван Шмуратко небездоганно виконав технічну частину програму, припустившись помарок, зокрема, у каскаді  3F+3T, але його оцінка за компоненти  - 30.38 була кращою для нього у цьому сезоні. Отримавши за елементи 30.11, українець  у сумі дещо покращив персональний рекорд у короткій програмі.

З довільною програмою спортсмени виступлять 8 грудня.

У столиці Угорщини виступає ще ряд українських фігуристів.  Це наші провідні танцювальні дуети – Олександра Назарова/Максим Нікітін,  Дар’я Попова/Володимир Бєліков та Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров.  Вони вийдуть на лід 9 та 10 грудня.

Ще три танцювальні пари виступлять у категорії Advanced Novice - Анна Чернявська/ Володимир Горовий, Каріна Кальян/Микита Сосненко та Анастасія Саммел/Микита Погорєлов.

На цей час завершилися змагання у категорії Advanced Novice  серед дівчат, де також представлені українські фігуристки. Кращий результат показала Софія Купрієнко, котра з 83.73 балами посіла восьме місце. Причому, юна спортсменка  «показала характер» на цих змаганнях: завершивши коротку програму 20-ю, вона змогла зібратися і добре відкатати довільну, у якій була шостою.

Цього разу не пощастило Марії Мілінчук. Вона набрала за дві програми 57.13 балів і посіла 28-е місце.

 

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.