Дует Дар’я Попова/Володимир Бєліков посів п’яте місце у спортивних танцях на льоду на міжнародному турнірі Tallinn Trophy, який триває в столиці Естонії. Сума балів, набрана фігуристами за дві програми, склала 154.42.

У ритмічному танці українській танцювальній парі не вдалося уникнути помилок і вона завершила виступ на шостому місці з результатом 59.01.  В довільній програмі учні Галини Чурілової та Мар’яни Козлової набрали 95.41 балів, піднявшись на одну позицію вище.

Переможцями турніру став американський дует Крістіна Каррейра/Ентоні Пономаренко – 180.22. На другому місці росіяни Анастасія Скопцова/Кирило Альошин – 179.78. «Бронзу» здобули польські танцюристи Наталя Калишек/Максим Сподирєв – 178.43.

Нагадаємо, міжнародний турнір Tallinn Trophy для категорії «сеньйори» є дев’ятим, передостаннім етапом серії ISU «Челленджер». Заключний етап відбудеться 5-8 грудня в Загребі (Хорватія).

В столиці Естонії за призи Tallinn Trophy змагалися також представники інших вікових груп. Українці були представлені двома танцювальними парами в категорії Intermediate Novice. Один з дуетів – Ліка Бондар/Артем Коваль за результатами трьох виступів піднявся на третю сходинку п’єдесталу – 57.89. Успішно виступили також Віолетта Пахомова/Олексій Щуров, які посіли четверте місце – 55.84.