Міжнародна спілка ковзанярів (ISU) скасувала серію Гран прі серед юніорів сезону 2020/21 через ситуацію з коронавірусом.

Про це повідомляється на офіційному сайті організації https://www.isu.org/figure-skating

«Враховуючи рекомендації медичної комісії та робочої групи щодо проведення змагань, Рада  ISU дійшла висновку, що турніри Гран прі серед юніорів не можуть проводитися і серія має бути скасованою», – йдеться у повідомленні.

В числі причин, що призвели до ухвалення такого рішення, називаються проблеми з авіасполученням, а також масштабні заходи санітарної та медичної допомоги, включаючи можливий карантин, які покладуть на організаторів додаткове навантаження.

«ISU висловлює жаль щодо скасування цієї популярної юніорської серії, але це відповідає політиці ISU із забезпечення здоров’я та безпеки спортсменів»,-заявили у  Спілці.

У повідомленні також зазначається, що якщо будь-яка країна-член ISU виявить бажання, у разі покращення ситуації з коронавірусом у світі, прийняти у себе міжнародний юніорський турнір, буде розглянуто питання надання фінансової допомоги для його проведення.

3 серпня Рада ISU збереться на наступне онлайн-засідання, під час якого буде проаналізовано поточну ситуацію з пандемією та оновлено  планування сезону для дорослих спортсменів.