Ось буває так, що звідки не візьмись з’являється вільний час, яким треба правильно розпорядитися, щоб так дні, що раптово звільнилися, не пройшли даремно. Швидше заплануйте свої days off (вихідні дні), а я підкину вам варіанти. Ну і англійську заразом потренуємо. Отже, список справ на свята, що тривали.

TO DO LIST – це список, що зробити

  1. Sleep – поспати. Вимикаємо будильники та відсипаємося. Або, що ще краще на думку фахівців, раніше лягаємо спати. Кажуть, що сон до півночі якісніший. Перевіримо?  
  2. Do sports – зайнятися спортом. Хто відкладає наступного дня? Morning exercises, jogging, yoga, fitness… Ранкова зарядка, пробіжки, йога, фітнес… Виберіть свій смак і вперед! За здоров’ям та бадьорістю!
  3. Cook something new or extremely tasty – приготуйте щось новеньке чи супер смачне. Чому б ні?! Поекспериментуємо на кухні! До речі, зараз сезон гарбузів та й Halloween наближається. Можна вирізати з гарбуза смішну (ну чи страшну) мордочку, а потім приготувати щось смачненьке з іншого (суп-пюре, пиріг, запекти в духовці, рагу, кашу).
  4. Invite guests and have a party – запросити друзів та влаштувати вечірку. Знову ж таки Halloween може стати чудовим приводом. Головне, продумати костюми та антураж відповідні. 
  5. Have a spa day – влаштувати день спа-центр. Ванна, лазня, сауна, масаж, скрабики, пінки… Enjoy! (отримуйте задоволення) 
  6. Stroll in a park or a forest – прогулятися парком чи лісом. Вибираємося з кам’яних джунглів ближче до природи, дихаємо свіжим повітрям, милуємося красою, нагулюємо кроки на наших фітнес-браслетах і апетит заразом. 
  7. Do your hobby – займіться хобі. Відмінний варіант скоротати кілька вечорів, а може й днів.
  8. Or find a new one – knitting, dancing, yoga, sketching, playing the drums, fishing, pottery … Або знайдіть нове – в’язання, йога, скетчінга (малювання начерків, швидких малюнків на папері за допомогою олівців або маркерів), гра на барабанах, риболовля, ліплення з глини…
  9. Dream and set goals – помрійте та поставте цілі. Ні в чому собі не відмовляємо, думаємо масштабно, а заразом ще пишемо і малюємо. 
  10. Ну і звичайно, я не могла б пройти повз наш улюблений English ‘a. Адже правда, коли не зараз, можна зайнятися їм впритул. У щоденній метушні та 15 хвилин на день не завжди знайдеться англійською. Так що саме час скористатися нагодою, що випала, і кайфанути з англійською. Варіантів купа:

а. read your favourite book in English – прочитайте свою улюблену книгу англійською;

b. watch a series in English – перегляньте серіал англійською; 

c. visit an English club – сходіть на англійський клуб;

d. self-education – самоосвіта;

e. enroll in some English classes – запишіться на заняття з англійської мови.

Джерело: easyspeak.ru