Чемпіони України в парному катанні Софія Нестерова та Артем Даренський йдуть п’ятими після виконання короткої програми на традиційному міжнародному турнірі Volvo Open Cup, що триває в столиці Латвії.

Прокат короткої композиції українців судді оцінили у 48.97 балів. Технічна оцінка склала 25.42, а за компоненти учні В’ячеслава Ткаченка отримали 23.55 балів. Лідирують у змаганнях спортивних пар в категорії сеньйори російські фігуристи Каріна Акопова/Максим Шагалов – 60.93.

Переможці та призери в парному катанні визначаться 7 листопада.

Успішно виступила на ризькому турнірі ще одна українська спортивна пара – Вікторія Бичкова та Іван Хобта. Учні Філіпа Залевського, які змагалися в категорії Advanced Novice, у довільній програмі, як і напередодні в короткій, впевнено обіграли своїх єдиних на цьому турнірі суперників – росіян Олександру Развозжаєву/Павла Астахова і піднялися на вищу сходинку п’єдесталу. В другому прокаті українці набрали 61.83 балів, а їхня загальна сума балів склала 98.52. У російських фігуристів відповідно 51.70 та 86.43 балів.

бичкова і хобта ee31d

Серед танцюристів-юніорів наш дует Анастасія Саммел/Микита Погорєлов за підсумками двох програм став 14-м із сумою балів 120.89.  Після ритм-танцю харків’яни були 11-ми, але у довільній програмі припустилися помилок і посіли 17-е місце з результатом 72.69 балів. Всі призові місця в спортивних танцях на льоду дісталися росіянам: переможцями стали Діана Девіс/Гліб Смолкін –  167.17, срібними призерами – Катерина Каташинська/Олександр Васькович – 155.06, бронзовими – Софія Леонтьєва/Данило Горєлкін – 148.01.

Для українських фігуристів, які виступали в молодших групах, другий день завершився так: танцювальний дует Софія Рекунова/Євген Василевський ( Basic Novice) посів друге загальне місце серед трьох  пар – 39.74, танцюристи Віолетта Пахомова/Ілля Анісімов (Intermediate Novice ) були четвертими серед 9-ти пар – 62.58, а Георгій Дронов (Intermediate Novice ) замкнув трійку учасників в одиночному катанні – 31.97.