На  міжнародному турнірі Volvo Open Cup, що проходить у Ризі,  завершилися змагання в спортивних танцях на льоду та парному катанні в категорії сеньйори.

Українському танцювальному дуету Дар’ї Поповій та Володимиру Бєлікову не вдалося повторити свій «бронзовий» успіх на Volvo-2018 – цього разу вони зупинилися перед самим п’єдесталом, посівши загальне четверте місце з результатом 156.74 балів. Харків’яни були четвертими у ритмічному танці, також четверту суму балів вони набрали в довільному – 92.91.

Переможцями турніру стали російські танцюристи Софія Шевченко/Ігор Єременко – 194.51, друге та третє місця зберегли за собою відповідно Марія Казакова/Георгій Ревія з Грузії – 182.43 та дует з Фінляндії Юка Оріхара/Йюхо Пірінен -164.37.

У парному катанні наші фігуристи Софія Нестерова/Артем Даренський, які після короткої програми були п’ятими, відкатали довільну композицію на четвертий результат – 92.56, але у підсумку залишилися на п’ятій позиції – 141.53.

З мінімальною перевагою виграли змагання спортивних пар італійці Ребекка Гіларді/ Філіппо Амброзіні – 175.57. Російські спортсмени Каріна Акопова/Максим Шагалов, які лідирували після короткої програми, програли переможцям менше бала – 174.72. Третьою  стала ізраїльська пара Анна Верніков/Євген Краснопольський – 150.53.

 З короткою програмою сьогодні виступили чоловіки-одиночники. Український фігурист Андрій Кокура набрав 64.80 балів і посів дев’яте місце. Учень Дмитра Дмитренка не впорався з потрійним акселем, решту елементів він виконав на «плюси». 

КОКУРА 52998

Лідирує представник Естонії Даніель Альберт Наурітс – 73.23. Слідом за ним йде росіянин Артем Ковальов – 72.33. Замкнув першу трійку Іраклій Майсурадзе з Грузії– 71.06.

У категорії Intermediate Novice довільні програми продемонстрували юні фігуристки. Серед 18 учасниць на лід вийшло п’ятеро українських спортсменок. Найкраще з них виступила Владислава Пономаренко, яка отримала за свій прокат  37.60 балів і посіла четверте місце. Аліна Онищенко, Софія Дронова, Євгенія Ткаченко та Анна Запорізька розташувалися саме у такому порядку на місцях з 14-го по 17-е.