Український танцювальний дует Дар’я Попова/Володимир Бєліков посідає третє місце після ритмічного танцю на традиційному  міжнародному турнірі Volvo Open Cup у Ризі. Харків’яни  виступали  в сеньйорській категорії і показали досить високий результат – 60.74 бали. Техніку виконання  ними танго судді оцінили у 32.19 балів, а оцінка за компоненти склала 28.55.

Учні Галини Чурілової та Мар’яни Козлової  лише на півбала відстають від  німецького дуету Катаріни Мюллер/Тіма Діка, які йдуть другими. А лідируючу позицію перед виконанням сьогодні довільного танцю  утримують росіяни Бетіна Попова/Сергій Мозгов – 64.31.

У спортивних танцях на льоду серед юніорів Україну представляли учні київського тренера Марії Тумановської-Чайки  Марія Голубцова та Кіріл Бєлобров. Вони завершили змагання на четвертому місці, набравши за два виступи 145.48 балів.  Після ритм-танцю українці були п’ятими (56.96), а у довільному, виконавши  його практично бездоганно, посіли четверте  місце – 88.52.  Перемогли грузинські фігуристи Марія Казакова/Георгій Ревія – 167.30.

ГОЛУБЦОВА 2 copy copy

Успішно виступають на ризькому льоду й молодші «колеги» наших танцювальних пар. Так, у категорії  Intermediate Novice  Поліна Вашкевич та Давид Нгуєн  піднялися  на третю сходинку п’єдесталу, показавши результат 61.01. Слідом за ними, на четвертому місці, розташувалися Ліка Бондар/Артем Коваль – 60.68.

Також четверте місце посіли українські танцюристи Анастасія Саммел та Микита Погорєлов, котрі виступали в групі Advanced Novice – 103.07, а наш дует Марія Пінчук/Олег Муратов замкнув «шістку» кращих – 100.71.

В парному катанні в юніорській категорії представлені лише три дуети і один з них український – Софія Голіченко/Іван Павлов. Коротку програму  учні Олени Амосової,  для яких це лише другий спільний старт на міжнародній арені, закінчили другими, набравши 39.57 балів. Примітно, що партнери решти спортивних пар – ізраїльської Хейлі Копс/Артем Цоглін  та білоруської Дар’я Рабкова/Владислав Гресько родом з України.  Цоглін – з Харкова, Гресько – з Києва.  Перед довільною програмою лідирують ізраїльтяни – 46.95.

37-й за ліком турнір Volvo Open Cup  триває. Нагадаємо, українські фігуристи постійно беруть участь у ризьких стартах. Науспішнішим для наших спортсменів був 2013  рік , коли вибороли «срібло» танцюристи Олександра Назарова/Максим Нікітін та одиночниця Анна Хниченкова, які виступали тоді за юніорів. Торік «срібну» традицію продовжили Дар’я Попова/Володимир Бєліков.  У 2015 році  на третю сходинку п’єдесталу піднялася на той час українка Кім Черемські.