Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) оголосило про запуск нового інтерактивного освітнього курсу на своїй Антидопінговій освітній та навчальній платформі (ADEL) для учасників зимових Олімпійських ігор-2022 в Пекіні.

Як повідомляє пресслужба Міжнародної спілки ковзанярів (ISU), спортсмени та тренери зможуть пройти цей останній перед Іграми курс, щоб дізнатися про антидопінгові правила, вимоги та процедури, які діятимуть в Пекіні-2022. Зокрема, WADA роз’яснить, як перевірити ліки та подати заявку на TUE, як надати дані про місцезнаходження, поінформує про права та обов’язки спортсменів під час процесу тестування. Спортсмени та тренери зможуть також дізнатися, яка організація має юрисдикцію щодо них під час Ігор.

Крім того, новий курс надасть важливу інформацію про зміни до Списку заборонених речовин та методів 2022 року, який нещодавно був опублікований і діятиме під час Ігор у Пекіні, включаючи основні зміни щодо шляхів введення глюкокортикоїдів.

Для участі у навчальній програмі необхідно перейти до розділу електронного навчання на офіційному сайті ISU або безпосередньо за посиланням https://adel.wada-ama.org/learn